PUBG PC FİNAL grubu fikstür

1. Karşılaşma2. Karşılaşma3. Karşılaşma4. Karşılaşma5. KarşılaşmaToplam PuanToplam Kill
SıralamaTakım AdıLeşSıralamaLeşSıralamaLeşSıralamaLeşSıralamaLeşSıralama
1İZMİRSPOR5148381255615032
2Diyarbakır E-spor38371176101124334
3EXPALTY9481015116634324
4Hive'X Esports1116621328554226
5More Esports7361242113643924
6EPOCH25147104663916
7Kumiho Gaming06354693773623
8Oldies But Goldies17727549193020
9Oyun Hizmetleri Espor42110114810103014
10OtherSide Esports--44866132418
11Dijirad Esports51011563170141913
12ADR Farmers112213011324121610
13BULLICA015780901201187
14Eskişehirspor eSpor21101111041401577
15OURSPRIME E-SPORTS09093801511654
16Headshots Only0131140161110832